Wpis nr 65 (59 z 89) Więcej wpisów | Ostatni | | | Pierwszy

INFORMACJA DLA RODZICÓW

08.05.2020, 23:50:36

AINFORMACJA DLA RODZICÓW

W związku z planowanym przygotowaniem placówki na przyjęcie dzieci prosimy o ponowną informację, czy są Państwo zainteresowani opieką nad dzieckiem - w jakich godzinach i na jaki okres? Informację prosimy przekazać poprzez kontakt telefoniczny pod numerem 81 825 28 70 .

Informujemy, że placówka będzie działać inaczej niż przed epidemią koronawirusa. Przede wszystkim zostało usunięte z sal wyposażenie (dywany, koce), zabawki, gry, puzzle i książeczki, których nie można dezynfekować. Pozostają stoliki, krzesełka, zabawki drewniane i plastikowe.

Zmieni się także organizacja pracy. Powstaną nowe, dopasowane pod względem wiekowym grupy, do których zostanie przydzielonych dwóch nauczycieli oraz pracownik obsługowy. Każda grupa będzie przebywać w stałej wyznaczonej sali. Nie będzie możliwości przemieszczania się po budynku przedszkola zarówno dla dzieci jak i rodziców.

O możliwości opieki nad dziećmi w przedszkolu będą mogli zabiegać rodzice pracujący, którzy nie są w stanie pogodzić opieki nad dzieckiem z pracą zawodową.

Z uwagi na wymagania sanitarne, określone w wytycznych MEN, MZ, GIS ograniczona zostanie liczba dzieci w grupie (od 5 do 7 osób). Dlatego też w pierwszej kolejności miejsca w przedszkolu zostaną zapewnione:

1. pracownikom służby zdrowia

2. służb mundurowych

3. pracowników handlu

4. pracowników przedsiębiorstw produkcyjnych realizujących zadania związane z przeciwdziałaniem COVID-19.

Prosimy również o zapoznanie się z poniższymi informacjami:

O ewentualnym otwarciu przedszkola i możliwości przyjęcia dziecka zostaną państwo poinformowani.